מחוללי תמונות AI בינה מלאכותית ליצירת אומנות מטקסט

צוות האתר

ינואר 24, 2023

מהפכת ה- AI בעיצומה וזה מתפשט בכל החזיתות.  אחרי שנחשפנו לכמה מנועי תוכן AI ובראשם הטכנולוגיה המדהימה של ChatGPT, במקביל אנחנו נחשפים מדי יום למגוון כלים שנועדו לייצר עבור תמונות ואפילו סרטוני AI.

מחוללי תמונות AI הופכים לנושא החם עכשיו, אבל הם רחוקים מלהיות חדשים. הטכנולוגיה של הכלים האלו קיימת כבר זמן מה. עכשיו זה רק מגיע לנקודה שבה הם נגישים יותר למשתמש היומיומי.

חלק ממחוללי הטקסט הללו הם בחינם, בעוד שחלקם בתשלום, ואחרים מאפשרים ניסיון. ישנם גם סגנונות רבים של אומנות שאתם יכולים ליצור ממחוללים שונים. 

מהו מחולל תמונות בינה מלאכותית?

מחולל תמונות AI הוא בעצם כלי שמשתמש בלמידת מכונה כדי ליצור אמנות. הוא ישתמש בהנחיות טקסט כדי לתאר את סוג האומנות שברצונכם ליצור, ולאחר מכן הוא יעשה את העבודה עבורכם. חלק מהכלים כוללים סגנונות ופרמטרים נוספים למחוללים שלהם כדי להפוך את התוצאות לייחודיות יותר.

במציאות שבה הויז'ואל תופס חלק נכבד וחשוב יותר בתכנים ובאתרים השונים וישנה משמעות לא קטנה לנושא בעיקר באתרים בתחומים ויזואליים (כמו מתכונים, אופנה וכו') – שם נדרש לקדם תמונות מהאתר בגוגל –  תמונות AI יוכלו להקל עליכם לייצר תמונות שעוזרות לפשט את הטקסט.  בנוסף, נוכל כעת לייצר בקלות אינפוגרפיקות באמצעות תמונות AI.

ישנם כמה שימושים יומיומיים למחוללי תמונות בינה מלאכותית. אתם יכולים להשתמש בהם כדי ליצור אומנות דמויות או כדי ליצור רקע לטפט שולחן העבודה שלך. מה דעתך ליצור מם מצחיק? כן יש גם מחוללי ממים.

 

 

DALL-E 2

DALL-E 2 נחשב לאחד הכלים הראשונים שפרצו לתודעת הציבור ליצירת תמונות בינה מלאכותית מקוריות. הכלי כולל מגוון אפשרויות, המאפשרות למשתמשים, ממתחילים ועד מומחים, למצוא את הנישה שלהם עם מחולל הטקסט לתמונה. הוא כולל גם תכונות המאפשרות להגדיל או להקטין תמונות מבלי לאבד איכות.

נכון לספטמבר 2022, יצרני הכלי, OpenAI, טענו שהוא תומך ביותר מ-1.5 מיליון משתמשים פעילים היוצרים כ-2 מיליון תמונות מדי יום.  מאז השימוש גדל מיום ליום.

ב-28 בספטמבר, DALL-E 2 נפתח לקהל הרשמה בחינם. אבל יש מגבלות : בחודש הראשון שאתה נרשם תקבל 50 קרדיטים בחינם שתוכל להשתמש בהם כדי ליצור תמונות. לאחר מכן, אתה תהיה מוגבל לקבל רק 15 זיכויים בחינם לחודש ואף אחד מהזיכויים החינמיים הללו לא מתגלגל מחודש לחודש. אתה יכול לקנות זיכויים נוספים תמורת $15, מה שמקנה לך 115 קרדיטים.

Jasper

ג'ספר נחשב לכלי מומלץ ליצירת תמונות AI באיכות גבוהה. מחולל טקסט לתמונה זה מאפשר לכם ליצור ארבע תמונות ללא זכויות יוצרים

ניתן להירשם לשירות Jasper Art של Jasper. לשירות יש חמישה ימי ניסיון חינם ואז זה יהיה $20 למשתמש לחודש.

Photosonic

Photosonic הוא כלי ליצירת תמונות בינה מלאכותית בתשלום המאפשר לכם ליצור הודעות טקסט לתמונה או להמיר תמונה לסגנון יצירתי אחר.

אתם יכולים להשתמש בכל תמונה שאתם יוצרים באופן מסחרי ללא קרדיט; עם זאת, חלק מתחו ביקורת על כך שהיצירה המתקבלת יוצאת לעתים קרובות מצוירת יותר מאשר תמונות מציאותית. 

המערכת מספקת לכם חמישה זיכויים בחינם לפני שתחליטו אם אתם רוצים להמשיך בהרשמה. לאחר מכן, יש שכבת הרשמה לניסיון בחינם שמציעה 15 נקודות זכות. לאחר מכן תוכלו להירשם ולרכוש 100 זיכויים תמורת $10 לחודש או זיכויים בלתי מוגבלים תמורת $25 לחודש.

Craiyon 

Craiyon הוא מחולל תמונות AI מרתק, קיימת לו גרסת אתר וגרסת אפליקציה הזמינה למכשירי אנדרואיד בחנות Google Play. שירות חינמי זה, הידוע בעבר בשם DALL-E mini, פועל בצורה דומה למקבילו בתשלום.

אתה יכול להפיק תמונות באיכות גבוהה למדי מתיאורי טקסט מפורטים. עם זאת, Craiyon נוטה לעומס בשרתים, מה שעלול לגרום לזמני המתנה ארוכים לקבלת יצירות. אתה יכול להשתמש בתמונות לשימוש אישי או מסחרי אך עליך לייחס את התמונות ל-Craiyon ולפעול לפי כללי השימוש שלהן כפי שמתואר בתנאי השימוש שלהם .

StarryAI 

StarryAI הוא מחולל תמונות בינה מלאכותית עם התמקדות בהפיכת טקסט ליצירות אמנות ציור. לרבות מהתוצאות יש סגנון פנטזיה. 

התמונות המופקות חופשיות לשימוש למטרות מסחריות על ידי היוצר שלהן והשירות זמין באינטרנט ועבור iOS ואנדרואיד. 

NightCafe 

NightCafe הוא מחולל תמונות בינה מלאכותית המוקדש לספק מספר סגנונות שונים ותוצאות באיכות גבוהה יותר מאשר מחוללים רבים אחרים. למחולל תמונות זה יש מספר אלגוריתמים של תמונות המקבלים הנחיות טקסט שונות ומניבים תוצאות בסגנון שונה.

NightCafe זמין באינטרנט וגם באנדרואיד ו-iOS ומעניק למשתמשים הרשאה להשתמש בתמונות כרצונם, בהתאם לחוקי זכויות היוצרים של ארצם.

בדומה לכמה כלים אחרים, הכלי מציע חמישה זיכויים חינם ליום. ובכל זאת, נדרשת הרשמה עוד לפני בדיקת השירות. 

Stable Diffusion 

מחולל התמונות של Stable Diffusion AI ידוע בתמונות הפוטו-ריאליסטיות שלו, אם כי הנחיות הטקסט שלו יכולות לקחת קצת עבודה כדי להניב תוצאה טובה.  הוא ניתן לשימוש בחינם.

באתר השירות נכתב כי אתה חופשי להשתמש בתמונות שאתה יוצר ו"אתה אחראי לשימוש בהן שאסור להפר את ההוראות שנקבעו ברישיון זה". אז אתה יכול להשתמש בתמונות שאתה יוצר עם שירות זה אבל לא ברור איזה סוג שימוש מותר. האתר רק אומר שאתה צריך לציית לתנאי הרישיון שלהם, שהם יותר על אי גרימת נזק או הפרת חוקים.

Deep Dream Generator

Deep Dream Generator נחשב לאחד מכלי מחולל התמונות המהירים ביותר של AI עם אלפי סגנונות אמנותיים זמינים. המחולל כולל שלושה כלים עיקריים, Deep Style, Text 2 Dream ו-Deep Dream, שהולכים ממציאותיים יותר למופשטים יותר ויותר.

למרות שזה בחינם להירשם ולהשתמש, התוכניות בתשלום מציעות אפשרויות אחסון ורזולוציה גבוהה יותר עבור התמונות שנוצרו. ישנה גם מערכת "אנרגיה" ו"טעינה מחדש" שקובעת באיזו מהירות התמונות יעובדו. התוכנית המתקדמת נמכרת ב-$19 לחודש; התוכנית המקצועית נמכרת ב-$39 לחודש, ותוכנית Ultra נמכרת ב-$99 לחודש.

Midjourney 

Midjourney הוא כלי נוסף המופעל על ידי בינה מלאכותית שיוצר תמונות מהנחיות משתמש. הכלי נחשב כרגע לאחד הכלים המתקדמים ביותר ובשל כך נחשב למאוד פופולארי בקרב המשתמשים.  הכלי עצמו יושב על גבי פלטפורמת DISCORD ויש לוודא שאתם פותחים חשבון ברשת כחלק מהרשמה לשימוש. MidJourney בקיאה בהתאמת סגנונות אומנות כדי ליצור תמונה עם שילוב של דברים שהמשתמש רוצה. הוא מצטיין ביצירת סביבות, במיוחד סצנות פנטזיה ומדע בדיוני, עם תאורה דרמטית שנראית כמו אמנות קונספט מעובדת ממשחק וידאו.   מבחינת זכויות יוצרים, שווה לעשות בדיקה פרטנית עם משפטנים, ממה שראינו בהגדרות, חשבונות בתשלום זכאים לעשות שימוש בכלל התמונות שהם יוצרים דרך המערכת.

 

עוד כלי תמונות AI ששווה להכיר:

לסיכום

סיקרנו לכם מספר מחוללי תמונות AI ליצירת אומנות מטקסט, כמובן שישנם עוד המון כלים עם פונקציות שונות ומיוחדות. עם הזמן כנראה שנחשף לעוד דברים חדשים שעד היום היו בגדר פנטזיה ועכשיו יש לנו אפשרות להפיק מהם יצירות ביום יום.

הדבר העיקרי שצריך לעניין אתכם עכשיו הוא איך לדבר למכונה באופן הנכון כדי לקבל את התמונות הטובות ביותר בהתאם למה שאתם צריכים.  זה נקרא בשפה המקצועית Prompts.  

בחיפוש קצר בגוגל תוכלו למצוא לא מעט אתרים שירכזו עבורכם מגוון טיפים איך לרשום prompts שיתנו לכם תוצרים איכותיים.

למשל:  תוכלו ללמוד כאן או כאן

צריכים תוכן שיווקי ?

מאמרים נוספים

AI

פברואר 11, 2024

מדריך השוואה בין מידג'רני ללאונרדו, לדאלי, לסטייבל

גוגל ג'מיני

ינואר 25, 2024

גוגל ג'מיני GEMINI – מודל הבינה המלאכותית של גוגל

בינה מלאכותית משנה את עולם השיווקי

נובמבר 15, 2023

איך בינה מלאכותית משנה את עולם השיווק הדיגיטלי?

Google bard

אוגוסט 2, 2023

צ'אט גוגל בארד (Google Bard) הוא מעכשיו גוגל Gemini – איך משתמשים בצ'אט AI של גוגל?

כותרת מנצחת

פברואר 21, 2023

איך תבחרו כותרת מנצחת שכולם יקליקו עליה?

מדריך Chat GPT

ינואר 15, 2023

ChatGPT – תוכן AI הפך ללגיטימי

ביטויי זנב ארוך

דצמבר 18, 2022

מה הם ביטויי זנב ארוך ולמה הם חשובים לSEO

נובמבר 16, 2022

תוכן איכותי לאתרים

נובמבר 16, 2022

שיווק ויראלי

נובמבר 16, 2022

שיווק ברשתות חברתיות

נובמבר 16, 2022

שיווק בפייסבוק כי פשוט חייבים להיות שם!

קידום בגוגל | קידום אתרים בגוגל

קידום אתר באינטרנט

נובמבר 16, 2022

פרסום עסקים

פרסום בגוגל | קידום ממומן – AD תוכן ומדיה

נובמבר 16, 2022

ניהול תוכן | עריכת תוכן

נובמבר 16, 2022

מחקר מילות מפתח

נובמבר 16, 2022

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

נובמבר 16, 2022

כתיבת מאמרים

כתיבה שיווקית