שיווק אתרים ברשתות חברתיות

אי אפשר לשווק היום באינטרנט בלי לשווק ברשתות חברתיות.  כשמדברים על שיווק ברשת חברתית בעיקר מדברים על שיווק בפייסבוק שנחשבת כיום למנוע העיקרי שמושך אליו את מרבית הגולשים.

אם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם בפייסבוק – פנו אלינו עוד היום!

שיווק באינטרנט הוא היום בגדר חובה לכל בעל עסק שרוצה לקדם את העסק שלו. אחת הדרכים הטובות כיום ליהנות מתנועת גולשים מוגברת לאתר שלכם – היא שיווק ברשתות חברתיות. רשתות אלו הן ללא ספק הצעקה האחרונה בכל הקשור להתפתחות רשת האינטרנט.

העולם הופך להרבה יותר חברותי והלקוחות שלנו מסתובבים במגוון רשתות חברתיות. הלקוחות הופכים לחשדניים יותר ורוצים להכיר טוב יותר את המוכרים מאחורי המוצרים . מצורת מכירה של מונולוג עברנו לדיאלוג והשיווק הוא היום הרבה יותר אישי.

היכולת לשלוט במותג שלנו , עברה מהארגונים השונים לקהילות ויחידים. האינטרנט נהיה מקום גדול ומורכב ואי אפשר לשדר רק במקום אחד – אתם עלולים להפסיד לקוחות. האינטרנט זה הניו-מדיה, שם אנשים מסתובבים, ושם גם אנשים הרבה יותר מפוקסים .

להבדיל מהטלוויזיה למשל, שם אנחנו לא כל כך מרוכזים, האינטרנט משאיר אותנו מחוברים למסך – ועל כן הוא הרבה יותר אפקטיבי. בעלי עסקים – זה הזמן בשבילכם להיכנס ולשווק ברשתות החברתיות ולאתר אלפי לקוחות חדשים מדי יום. המלצה אחת קטנה וחשובה – רשתות חברתיות מצריכות זמן רב. או שמישהו יעשה זאת עבורכם או שתתמקדו ברשת מרכזית אחת. שיווק באינטרנט מתבצע באתרים אישיים /עסקיים , פורומים, בלוגים, פורטלים, וכמובן שלל רשתות חברתיות, עליהן נפרט בהמשך

שיטות שיווק באינטרנט – סרטון מבוא

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות SMO נחשב כיום לשיטת השיווק שנחשבת לטובה ביותר. שיווק חברתי הוא גם שיווק אישי ושיווק רגשי – שיווק שפעמים רבות נעשה בעזרת המלצות של חברים – דבר שהופך אותו לאפקטיבי כבעל השפעה גדולה ביותר. המותגים הגדולים מפנים היום את תקציבי הפרסום הגדולים ופותחים מועדוני לקוחות באמצעות דפי אוהדים בפייסבוק. הפייסבוק שעבר את מיליארד הגולשים הפעילים , כשרק בארץ יש למעלה מ- 3.5 מיליון חשבונות פעילים, הפך לאתר בו מבלים הגולשים את מרבית שעות היום. כך הפך פייסבוק גם למותג עסקי בו ניתן לקדם ולשווק אג'נדות רבות.

iStock_000017254373XSmallשיווק ברשתות חברתיות – פייסבוק

פייסבוק הפכה בשנים האחרונות לרשת החברתית המובילה בעולם.
גם בישראל לא נשארו מאחור עם למעלה מ- 3.5 מיליון חברים בפייסבוק רק בישראל, בעל עסק חייב להיות שם.
קהל הגולשים בפייסבוק מאופיין כקהל בוגר ולרוב מבוסס – 40% נשואים, מעט פנסיונרים וגם בני נוער – רשת מגוונת.
אם אתם בעלי עסק, הדרך הטובה ביותר עבורכם – היא ליצור page – דף עסקי בפייסבוק , אליו תוכלו לצרף fans – תומכים/מעריצים.
היתרון בפתיחת page קודם כל , שהוא מופיע במנועי החיפוש. דבר שני, כל עדכון שתעלו שם – יופיע אוטומטית אצל החברים שלכם.

עוד על שיווק בפייסבוק

שיווק אתרים באינטרנט באמצעות לינקדאין

linkedin1לינקדאין היא הרשת העסקית הגדולה בעולם – זוהי רשת ייעודית לאנשי עסקים ועל כן היא פחות מצריכה מכם כישורים חברתיים.
רשת לינקדאין מחזיקה את קהל הגולשים האיכותי ביותר – בעלי השכר הגבוה, הצטרפות למטרות עסקיות, מאופיינים כאוהבי גאדג'טים.
זוהי נטו רשת עסקית – אנשים נכנסים אליה לחפש עבודה, לחפש עובדים או שירותי מיקור חוץ ולפיתוח עסקי.
אם לקהל שלכם או לכם יש עסקים בחו"ל – היו בטוחים שהם ברשת Linkedin – מהנדסים, אנשי עסקים, עורכי דין, היי-טק ועוד.
שימו לב – הפרטים שתרשמו בשורת הפרופיל נכנסים וגלויים למנועי החיפוש – גוגל ושות'.
הרשת מבוססת על פרופיל עסקי שבנוי בצורה של קורות החיים שלכם שמוצגים לעיני כל.

שיווק באינסטגרם

אחת הרשתות הפופולאריות ביותר כיום היא אינסטגרם – רשת לתוכן ויזואלי שמאפשרת לכל משתמש להעלות תמונות וסרטונים באופן שוטף לפרופיל שלו.

הרשת פופולארית בעיקר בקהלים צעירים ומושכת גם המון אושיות רשת וידוענים לשימוש קבוע.

אינסטגרם נרכשה על ידי פייסבוק וכיום ניתן לפרסם בה ישירות מתוך מערכת הפרסום של פייסבוק.

אם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם בפייסבוק – פנו אלינו עוד היום!

שיווק ברשתות חברתיות בחו"ל

אם תנסו לקדם אתרים בחו"ל, תגלו שעליכם להתחבר לרשתות החברתיות המקומיות ולרשתות לפי נישה. שיווק ברשתות חברתיות לפי נישה מתמקד ברשתות ייעודיות לתחום מסוים, ולכן קישורים שתוציאו מתוכן לאתר שלכם – יהיו אפקטיביים ביותר. לפני שאתם ניגשים לעשות קידום אתרים בחו"ל, למדו קודם על שיווק ברשתות חברתיות בחו"ל, חפשו רשת מתאימה לכם. לאחר שמצאתם רשת חברתית אופציונאלית, עליכם לבדוק את איכותה. בדקו האם התגובות שתשאירו שם יאונדקסו ככתובת URL ייחודית או שמא ייעלמו עם הזמן.להזכירכם – אתם צריכים קישורים חזקים שנשארים לאורך זמן ולא כל רשת חברתית יכולה לספק זאת. עליכם לבדוק כל רשת חברתית לאורך זמן. בחו"ל הזירה היא הרבה יותר ממוקדת. תהליך העבודה יכלול שעות רבות של סריקה אחר המדיום הטוב ביותר לפרסום. אם תצליחו לייצר באזז סביב המותג שלכם ברשת חברתית בתחומכם – זה עשוי להעניק לכם דחיפה חזקה במכירות באתר. לעומת זאת, אם תפעלו בצורה לא נכונה – אתם עלולים גם לפגוע בתדמית שלכם. שיווק באינטרנט בדגש על שיווק ברשתות חברתיות – חייב להיעשות בצורה נכונה. עליכם להיות פעילים במספר רשתות חברתיות ופורומים במקביל – דבר שלא תמיד מתאפשר. העזרו בנו לקבלת חבילת שיווק באינטרנט הכוללת עבודה שוטפת בשלל רשתות חברתיות ובלוגים.