פרסום בגוגל

לא מצליחים לגייס לקוחות חדשים?  העסק לא מצליח להתרומם?  השיטה הטובה והמהירה ביותר לגייס לקוחות חדשים כיום היא באמצעות פרסום ממומן בגוגל.

בתוך מספר שעות תוכלו לקבל תנועת גולשים גבוהה וממוקדת ישירות לאתר שלכם ולהתחיל לעבוד. 

בעידן שבו הכל מדיד ובנק היכולות של גוגל רק גדל מיום ליום – אתם צריכים לעבוד עם אנשים שחיים ונושמים כל שינוי בגוגל.  רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם קמפיין אפקטיבי שייתן מענה ליעדים שלכם. 

פנו אלינו להקמה וניהול קמפיין פרסום אטרקטיבי בגוגל ותתחילו להחזיר את הכסף!

מספר טלפון
Field is required!
Field is required!
כתובת מייל
Field is required!
Field is required!
שם מלא
בלי שם מלא - איך נדע לחזור אליך?
בלי שם מלא - איך נדע לחזור אליך?

קידום אתר בגוגל נחלק לשתי שיטות עיקריות – פרסום ממומן בגוגל או קידום אורגני. אם יצא לכם להסתכל פעם על תוצאות החיפוש המופיעות בגוגל, וודאי הבחנתם כי לצד ומעל תוצאות החיפוש האורגניות – נמצאות תוצאות חיפוש ממומנות. פרסום בגוגל הוא על פניו אינטואיטיבי ופשוט – אך כאן בדיוק הסכנה.   ניהול קמפיין ממומן בגוגל דורש מקצועיות וניסיון – אחרת כל קליק שלכם עלול לעלות הרבה מאוד כסף ומהר מאוד תמצאו את עצמכם מבזבזים כסף רב ללא תוצאות.

קידום ממומן הנו אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור בעלי אתרים

  • פרסום של העסק שלכם בעמוד הראשון של גוגל בתוך מספר שעות
  • ניתן למדוד באופן ישיר כל הקלקה ולבדוק לאורך זמן אילו מודעות ודפי נחיתה הם האפקטיביים והטובים ביותר
  • פרסום מבוסס מילות מפתח שמקליקים הגולשים בגוגל
  • ניתן לפרסם גם ברשת המדיה (אתרים שונים ברשת שמציגים פרסומות של גוגל)
  • פרסום ביוטיוב – יוטיוב, השייכת לגוגל, מאפשרת לכם להגדיל את טווח הפרסום שלכם גם לאנשים שצופים בסרטונים רלוונטיים.  וכמובן ניתן לפרסם סרטונים שיצרתם לקהלים רלוונטיים.
  • פרסום רימרקטינג – כל גולש שהיה באתר שלכם יראה אתכם בכל מקום אח"כ.

פרסום בגוגל – בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה היא החלק המשלים של בניית קמפיין בגוגל. רוב הזמן אנו עסוקים וטרודים במסרים השונים של הקמפיין, אך חשוב לא פחות לתכנן היטב את הדף אליו תפנו את הגולשים.  אם הדף ייכתב נכון שיווקית ויתמקד במסרים הנכונים – סיכוי טוב יותר שתהפכו יותר גולשים ללקוחות.   אחת הטעויות הנפוצות של מפרסמים רבים היא שהם מפנים אל דף לא נכון באתר – כגון הפניית כל המודעות לדף הבית. עליכם להפנות את הגולשים לדף שימצאו מתאים עבור מילות החיפוש שלהם. בניית דף נחיתה חייבת להיעשות בצורה שתוביל למכירה. שלבו תמונה, הוסיפו כותרת מושכת וטקסט מכירתי. והכי חשוב תפנו את הגולשים במהירות לעבר רכישת המוצר / השירות אותו חיפשו.

קידום ממומן בפייסבוק

פרסום באינטרנט, כמו כל מדיה אחרת, נועד להביא חשיפה גבוהה של לקוחות למוצר שלכם – במטרה להעלות את מכירות המוצר ורווחי החברה. קידום ממומן הוא אחת הדרכים העדיפות, כיוון שהוא מציע פרסום מהיר וחשיפה למיליוני גולשים. היתרון הגדול שמציע קידום ממומן בפייסבוק לעומת קידום ממומן בגוגל אדוורדס, הוא היכולת למקד את הפרסום לפי פילוח קהל יעד – גיל , מין ומיקום. כשאומרים קידום אתרים ממומן, מדברים לרוב על פרסום באמצעות קמפיין גוגל אדוורדס. שיטות פרסום באינטרנט – מודעות פרסום במנועי החיפוש, מודעות חיפוש ובאנרים ברשתות התוכן ופרסומות בסרטונים שונים בפורטלים

פנו אלינו להקמה וניהול קמפיין פרסום אטרקטיבי בגוגל!

מספר טלפון
Field is required!
Field is required!
כתובת מייל
Field is required!
Field is required!
שם מלא
בלי שם מלא - איך נדע לחזור אליך?
בלי שם מלא - איך נדע לחזור אליך?