, ,

קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי הוא למעשה התהליך המשלים את בניית אתר האינטרנט שלכם. לאחר גיבוש רעיון, החלטתם להקים אתר אינטרנט, פניתם אל חברת בניית אתרים (או החלטתם לפעול באופן עצמאי), האתר נמצא באוויר, והדבר היחיד שנותר – הוא  שציבור הגולשים ידע שאתם נמצאים ופעילים ברשת.

המידע על עצם קיומכם ברשת הוא מידע שיש להעביר אל מנועי החיפוש.  איך עושים זאת?  קידום אתרים מקצועי.

קידום אתרים בגוגל

מנוע החיפוש גוגל זוכה לנתח שוק גבוה בקרב מנועי החיפוש. מעצם כוחו השיווקי והעסקי, נבנים אתרים סביב האלגוריתם שעל פיו נבנה מנוע החיפוש גוגל. אתרים רבים משקיעים תקציב ומחשבה בנושא קידום אתר מקצועי ובעיקר בתחום קידום אתרים בגוגל.

פרמטרים חשובים במסגרת קידום מקצועי בגוגל:

v     תוכן מעודכן לחיפוש

v     מאמרים, תכנים המכילים מילות מפתח מתאימות

v     מידע נגיש ורלוונטי

v     זמן מהיר לטעינת הדף

v     קישורים

v     מודעות בתשלום של מנועי החיפוש

v     באנרים

v     סרטי תדמית

v     פרסום ברשתות חברתיות

מי אחראי על נושא קידום אתרים מקצועי?

קידום אתרים מקצועי נחשב לאחד התחומים המתפתחים ביותר בשנים האחרונות. אנשים שבאים מתחום השיווק, בעלי זיקה וידע בתכנות, העשירו את עולם הידיעות והחלו ללמוד את עולם השיווק והקידום במנועי החיפוש. העבודה כוללת מחקר מילות מפתח לזיהוי הביטויים שכדאי לקדם באתר, כתיבת תוכן איכותי לאתר, קרי רלוונטי לתחום פעילות האתר ובניית אסטרטגיה להוספת קישורים והצבעות אמון לאתר בשלל אתרי אינדקסים, בלוגים, רשתות חברתיות והחלפת קישורים בין אתרים בעלי זיקה משותפת.

קידום אתרים מקצועי הוא קודם כל קידום בגוגל קרי, מה נכון לעשות על פי מנוע החיפוש גוגל ומה לא כדאי לעשות. כמו כן, תהליך של קידום אתרים הוא תהליך שבו לומדים כללי התנהלות ובמקביל מפתחים יוזמה וחשיבה מקורית כדי לסייע לתהליך הקידום.

צריכים תוכן מעולה לאתר שלכם?

חברת AD תוכן ומדיה מתמחה במתן פתרונות תוכן באינטרנט. בעזרת שירותי התוכן שלנו תוכלו לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של GOOGLE וגם להגדיל את כמות הלקוחות שפונים אליכם דרך האתר.

אהבתם? שתפו!

מה יש לכם להגיד בנושא?

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגיש חופשי להוסיף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *