יש לכם אתר אינטרנט? הגיע הזמן שתתחילו לקדם אותו בגוגל ותתחילו להרוויח.
למעלה מ- 90 אחוז מהגולשים בארץ מתחילים לגלוש דרך חיפוש בגוגל – על כן , קידום בגוגל הוא לא אופציה עבורכם – הוא חובה על מנת מנת שתוכלו ליהנות מתנועת גולשים רלוונטית וממוקדת באתר שלכם.

גם אתם יכולים ליהנות מאתר בעל תוכן עשיר שנותן ערך לגולשים ומיותר גולשים שהופכים ללקוחות.

מאות לקוחותינו יעידו על איכות העבודה שלנו שמבוססת ונשענת על תכנים איכותיים.  אנו מאמינים שתוכן וקידום אתרים הולכים יד ביד – וזו הסיבה שלקוחותינו נהנים גם מקידום אורגני שמבוסס על תכנים איכותיים. תוכלו ללמוד יותר על לקוחות הקידום שלנו באתר  היידה

אז אם אתם רוצים להתחיל להתקדם?  צרו עמנו קשר ונסביר לכם על שיטת העבודה שלנו!

Field is required!
Field is required!
בלי שם מלא - איך נדע לחזור אליך?

SEO – המקצוע

קידום אתרים בגוגל הנו מקצוע שצמח בעקבות גדילת אחוז השימוש של גולשים באינטרנט. האינטרנט הוא למעשה אנציקלופדיה של מידע.  גוגל משמש כאינדקס שבו  ממוקם עותק שמור של כל דפי האינטרנט.  מערך המחשבים של גוגל סורק בכל רגע נתון מיליארדי דפים ברשת האינטרנט.  הסריקה נעשית בעיקר אחר תכנים טקסטואליים שעוזרים לגוגל להבין אילו מילות מפתח חשובות ורלוונטיות בכל אתר.

הבסיס לעבודת קידום הנו אינדוקס דפי האתר שלכם בגוגל.  מה זה אומר? גוגל צריך לזהות ולקבל גישה ברורה לכל עמוד באתר שלכם. קידום אתרים אורגני מתמקד באפיון מילות מפתח וכתיבת תוכן תוך התבססות על קישורים איכותיים.

מהם בעצם השלבים שיש לעבור בתהליך קידום אתרים? השלב הראשון הוא חקר האתר ובחירת המיקוד שלו – על מנת לקבל תמונת מצב ראשונית. בשלב הבא אנו מבצעים מחקר מקיף לבחירת מילות מפתח לקידום באתר. תהליך זה מצד אחד מחפש את המילים הרלוונטיות שעשויות למשוך לקוחות פוטנציאליים ולהגדיל מכירות – ומצד שני בודק את גודל התחרות על כל ביטוי – כך שנוכל לבחור ולהתמקד בביטויים שיש לכם באמת סיכוי להתקדם בהן.

קידום אתרים אורגני בגוגל הנו הקידום האפקטיבי והטוב, אך עם זאת נחשב לעבודה קשה יותר ולאורך זמן. על מנת לחזק כל עמוד תוכן, יש צורך בהשגת קישורים נכנסים איכותיים וסיגנלים חברתיים לאותו עמוד. לדוגמא אם מדובר לצורך העניין על עמוד בנושא תוכן שיווקי, מומלץ לייצר לינק לאותו עמוד עם המילים תוכן שיווקי.

קידום ממומן בגוגל

בניתם אתר, השקעתם כספים רבים על הבנייה, ועכשיו באים ואומרים לכם שאתם צריכים קידום אתרים בגוגל, לאפיין מילות מפתח, לכתוב כתבות ולשלם עוד כסף. והחלק הכי מעצבן הוא , שתוצאות של קידום אתרים אורגני – רואים אחרי מספר חודשים ואפילו עד שנה. אז למה לבזבז את הזמן? אתם רוצים חשיפה מהירה? אתם רוצים להיות בראש התוצאות כבר בעוד שעתיים – אתם צריכים פרסום ממומן בגוגל. פרסום בגוגל מאפשר לכם ליצור מודעות ולהופיע תוך מספר שעות בתוצאות החיפוש הממומנות של גוגל.  אמנם אתם משלמים לכל קליק – אך מקבלים תוצאות מהירות!

מילון מונחים קידום בגוגל

כולם אומרים לכם שאתם צריכים קידום אתרים אורגני הלא הוא קידום אתרים בגוגל.
כנראה שלחלק גדול מכם מרבית המושגים המוצגים כאן אינם מוכרים כלל וכלל. לשם כך באנו לעזור לכם עם מילון מונחים שיציג בפניכם את המושגים הבסיסיים החשובים ביותר בקידום אתרים, והכל בשפה פשוטה וברורה.
במילון המונחים נפרט עבורכם את כל המושגים הקשורים למונחי קידום אתרים SEO, פרסום באינטרנט SEM, קישורים ממומנים, כתבות תוכן ושלל נושאים נוספים.
האינטרנט הוא מאגר המידע הגדול ביותר בעולם כיום. המזל הגדול הוא שהאינטרנט שינה את המדיניות לפיה מידע הוא סודי.

אז אם אתם רוצים להתחיל להתקדם?  צרו עמנו קשר ונסביר לכם על שיטת העבודה שלנו!

Field is required!
Field is required!
בלי שם מלא - איך נדע לחזור אליך?