מתעניינים בפיתוח אפליקציה? ברוכים הבאים לתחום הכי לוהט בעולם!

האפליקציה מהווה כיום את אחת הדרכים היעילות ביותר לפנות לקהל יעד. בעבר, כאשר השתמשו בעיקר במחשבים, הם היוו הכלי המרכזי והעיקרי לחשיפת לקוחות לשירות מסוים או למוצר מסוים. אך כיום, כאשר לכל אחד יש את "כל העולם בכיס", משמשים האפליקציות כאופציה היעילה ביותר לפנייה ללקוחות. 

כל עסק שמכבד את עצמו ומעוניין להיות חשוף ונגיש לכמה שיותר קהלים ולקוחות, משקיע בפיתוח אפליקציה מותאמת לנייד, למובייל, לאנדרואיד ובקיצור, לכל מכשיר נייד שקיים. את האפליקציה מפתחים בהתאמה מושלמת לצרכים האישיים של העסק ובכך מבטיחים את יעילותה ותרומתה לעסק.

פיתוח אפליקציות – איך מתחילים?

פיתוח אפליקציה נחשבת למשהו מסובך בהרבה לעומת בניית אתר פשוט והשלבים בפיתוח הינם אחרים ושונים לחלוטין. לפני הכול, חשוב להבין לאיזה צורך אמורה האפליקציה לתת מענה ומיהו קהל היעד אותו היא צריכה לשרת. לאחר מכן, יש לפנות לחברות פיתוח ולהיעזר באנשי פיתוח ושיווק על מנת לוודא כי אכן ישנה הצדקה להשקעה הגדולה בפיתוח האפליקציה.

כמו כן, יש צורך לתכנן ולאפיין את האפליקציה – איך ייראה כל מסך שלה, מה יהיה אופן השימוש בה ורק לאחר מכן, ניתן לעבור לשלב הפיתוח המעשי. השלב בו מפתחים את האפליקציה לפי האפיון הראשוני והופכים את השרטוטים שעל המסך לאפליקציה של ממש.

פיתוח אפליקציות – מי עושה את זה?

פיתוח אפליקציה אומנם נחשבת לדבר מסובך ומורכב, אך לא חסרים כיום בשוק מגוון קורסים שמלמדים בהם כיצד לפתח אפליקציות, כך שבהחלט ניתן לעשות זאת בצורה עצמאית וללא סיוע של מתכנתים או חברת פיתוח. זאת בהנחה שמדובר באפליקציה פשוטה ולא מתוחכמת מידי וכמובן רק במידה ויש לכם ידע טכני כלשהוא בתחום. 

אך במידה ומדובר באפליקציה מורכבת יותר, כזו שחייבת לעבור אפיונים מקצועיים על מנת שתהיה יעילה לצורך הנדרש, יש צורך להיעזר בשרותי מומחים. כאלה שעובדים עם מספר אנשי צוות, הפיתוח נעשה בצורה יסודית ומעמיקה ותוך התייחסות לכל הכללים המקצועיים הנדרשים.

פיתוח אפליקציות – האם זה באמת משתלם?

במקרים המוזכרים, בהם יש צורך בפניה לחברת פיתוח מקצועית לצורך פיתוח האפליקציה, חשוב לדעת כי המחיר לא יצא כל כך זול. יותר נכון, הוא יהיה יקר מאוד. המחירים מתחילים ב- 10,000 שקלים ויכולים להגיע להרבה יותר בהתאם למורכבות הפיתוח ולמשך זמן העבודה.

רוצים פירוט? קדימה – (המחירים הם לא מדוייקים ומשתנים)

פיתוח אפליקציה מורכבת דורש מספר אנשי צוות – מנהל פרויקט, מומחה לחוויית משתמש, בודק תוכנה ומתכנת, כאשר כל אחד מהם מקבל שכר של כ-200 שקלים ומעלה לשעת עבודה.

פרויקט גדול מתחיל בסביבות 100 שעות עבודה ומעלה שמתחלקות בין כל אנשי הצוות.

כך שבחישוב הכי אופטימלי מגיעים ל – 20,000 ₪ – 30,000 ₪.

אלו אומנם מחירים גבוהים, אך בהחלט משתלמים כאשר מקבלים בסופו של התהליך אפליקציה משוכללת, נגישה ונוחה לתפעול.

צריכים תוכן מעולה לאתר שלכם?

AD תוכן ומדיה מתמחה במתן פתרונות תוכן. בעזרת שירותי התוכן שלנו תוכלו לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של GOOGLE וגם להגדיל את כמות הלקוחות שפונים אליכם דרך האתר.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *