קידום ממומן

PPCלא מצליחים לגייס לקוחות חדשים?  העסק לא מצליח להתרומם?  השיטה הטובה והמהירה ביותר לגייס לקוחות חדשים כיום היא באמצעות פרסום ממומן בגוגל.

בתוך מספר שעות תוכלו לקבל תנועת גולשים גבוהה וממוקדת ישירות לאתר שלכם ולהתחיל לעבוד.  פנו אלינו להקמה וניהול קמפיין פרסום אטרקטיבי בגוגל ותתחילו להחזיר את הכסף!

קידום אתר בגוגל נחלק לשתי שיטות עיקריות – פרסום ממומן בגוגל וקידום אורגני. אם יצא לכם להסתכל פעם על תוצאות החיפוש המופיעות בגוגל, וודאי הבחנתם כי לצד ומעל תוצאות החיפוש האורגניות – נמצאות תוצאות חיפוש ממומנות. פרסום בגוגל ניתן לעשות בצורה פשוטה אך יש לעשות זאת נכון – אחרת אתם עלולים לשלם כסף מיותר ללא תוצאות.
הידעתם שכל מודעה שאתם מפרסמים במסגרת פרסום בגוגל , מקבלת ציון איכות מגוגל. הידעתם שציון איכות זה יקבע כמה תשלמו על כל קליק – וככל שהמודעה שלכם תהיה יותר איכותית – כך תשלמו פחות לכל קליק. בעמוד זה הבאנו בפניכם מעט טיפים חשובים שיעזרו לכם בבניית קמפיין פרסום בגוגל .
קידום ממומן מתבסס על קמפיין קישורים ממומנים של גוגל אדוורדס, באמצעותו תוכלו לפרסם בגוגל.
פרסום בגוגל מאפשר לכם לפרסם מודעות ללא כל תלות בקידום האורגני ולהתחיל לפרסם החל מהיום.
AD תוכן ומדיה נותנים לכם קופון בסך 200 ש"ח לניהול הקמפיין הראשון שלכם במסגרת פרסום בגוגל


קידום ממומן הנו אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור המפרסמים השונים.
בעוד קידום אתרים אורגני מתמקד באפיון מילות מפתח וכתיבת תוכן תוך התבססות על קישורים איכותיים, קידום אתרים ממומן הנו הרבה יותר מהיר והרבה יותר קל למעקב ולבקרה. פרסום באינטרנט באמצעות קידום ממומן, מעניק תוצאות מיידיות ומאפשר לפרסם את המודעות לפי ההקשר של מילות החיפוש. ניהול קמפיין פרסום בשיטת קישורים ממומנים, מחייב אתכם לנהל בקרה צמודה ולעקוב האם הקמפיין עומד במטרות שהוגדרו לו , והאם הוא מייצר תנועה ולקוחות לאתר. קידום אתרים ממומן יוכל למקם אתכם בפרסומות בגוגל בעוד פחות משעה – הוא מתאים מאוד למוצרים שדורשים שיווק מאסיבי ובאופן מיידי. רוב החברות הגדולות בשוק, מנהלות מספר קמפיינים של מודעות קישורים ממומנים בתקציבים של עשרות אלפי שקלים ובתחומים תחרותיים בחו"ל גם מאות אלפי דולרים בחודש.
קבלו מ-AD תוכן ומדיה קופון על סך 200 ש"ח לפרסום. ובנו את הקמפיין הפרסומי הראשון שלכם בגוגל . בעזרת קידום ממומן תוכלו לפרסם את עצמכם בתוך פחות משעה במקומות הבולטים ביותר במנועי החיפוש וברשתות התוכן.

coupon

פרסום בגוגל

לאלו מכם שזקוקים לחשיפה גבוהה ומוכנים לשלם כסף בהתאם – גוגל יצרה עבורכם את קמפיין גוגל אדוורדס – קמפיין פרסום בגוגל. מודעות גוגל אדוורדס הן אותן קישורים ממומנים, שמופיעים בצדי תוצאות החיפוש בגוגל. פרסום בגוגל אדוורדס, מאפשר לכם לחלק את הפרסום שלכם למסעות פרסום נפרדים וקבוצות מודעות שונות, שמורכבות ממילות מפתח שונות. היתרון המשמעותי ביותר שיש בעבודת פרסום בגוגל ,הנו האפשרות לבקר ולשלוט על ההוצאות, כמו גם האפשרות ל- R.O.I – החזר השקעה.

קידום ממומן בפייסבוק

פרסום באינטרנט, כמו כל מדיה אחרת, נועד להביא חשיפה גבוהה של לקוחות למוצר שלכם – במטרה להעלות את מכירות המוצר ורווחי החברה. קידום ממומן הוא אחת הדרכים העדיפות, כיוון שהוא מציע פרסום מהיר וחשיפה למיליוני גולשים. היתרון הגדול שמציע קידום ממומן בפייסבוק לעומת קידום ממומן בגוגל אדוורדס, הוא היכולת למקד את הפרסום לפי פילוח קהל יעד – גיל , מין ומיקום. כשאומרים קידום אתרים ממומן, מדברים לרוב על פרסום באמצעות קמפיין גוגל אדוורדס. שיטות פרסום באינטרנט – מודעות פרסום במנועי החיפוש, מודעות חיפוש ובאנרים ברשתות התוכן ופרסומות בסרטונים שונים בפורטלים

פרסום בגוגל – בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה היא החלק המשלים של בניית קמפיין קידום ממומן איכותי. קמפיין קידום אתרים ממומן מתחיל כאמור במחקר מילות מפתח. לאחר מכן אנו בונים מספר מודעות שיתמקדו ויופיעו במילות מפתח שונות. השלב הקריטי והמכריע להשלים את התמונה הוא בניית דף נחיתה שיתאים לכל מודעה ובכך להגדיל את כמות ההמרות שהגיעו מכל מודעה. אחת הטעויות הנפוצות של מפרסמים רבים היא שהם מפנים אל דף לא נכון באתר – כגון הפניית כל המודעות לדף הבית. עליכם להפנות את הגולשים לדף שימצאו מתאים עבור מילות החיפוש שלהם. בניית דף נחיתה חייבת להיעשות בצורה שתוביל למכירה. שלבו תמונה, הוסיפו כותרת מושכת וטקסט מכירתי. והכי חשוב תפנו את הגולשים במהירות לעבר רכישת המוצר / השירות אותו חיפשו.

פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט מתחיל קודם כל בהקמת אתר אינטרנט לעסק שלכם. אתר אינטרנט הוא למעשה הפנים של החברה והמקום בו ניתן לפרסם מידע , שירותים ומוצרים של החברה. האינטרנט משמש ככלי פרסומי שמשנה לשנה תופס נתח נרחב יותר בתקציבי הפרסום של עסקים וחברות בעולם. היתרון הגדול של פרסום באינטרנט הוא הקלות והעלויות הנמוכות. האינטרנט נחשב לפרסום הזול ביותר בהשוואה לפרסום במדיות כמו הטלוויזיה, רדיו והעיתונות הכתובה. האינטרנט לעומת המדיות האחרות גם מאפשר לנו פילוח ממוקד יותר וחשיפת המוצר שלנו לקהל יעד פוטנציאלי בלבד, מה גם שבמקרים רבים תשלמו רק על לקוחות שהתעניינו במוצר שלכם.

פרסום אתר בגוגל

בעידן המדיה הדיגיטאלית בה לכל בעל עסק יש אתר , הפכו משרדי הפרסום לחברות שיווק באינטרנט שמנהלות בעיקר קמפיינים של פרסום אתר בגוגל. האינטרנט הפך לזירה העיקרית בה מתנהלים כיום קמפיינים של פרסום. כל חברה זקוקה כיום לאתר אינטרנט בו תוכל לפרסם את כרטיס הביקור ושירותי החברה.

Dollarsשיטות פרסום בגוגל

1. פרסום ממומן בגוגל:
פרסום ממומן מתאפשר באמצעות קמפיין גוגל אדוורדס. גוגל אדוורדס הוא למעשה קמפיין מודעות פרסום ממומנות, שמופיעות לצד תוצאות החיפוש האורגניות ובאתרי תוכן שונים ברשת. באמצעות פרסום בגוגל תוכלו לפרסם את החברה שלכם בתוך פחות משעה , כשהתשלום מתבצע רק עבור מבקרים שבפועל ביקרו באתר שלכם. התקציב יכול להתחלק לפי חשיפות של המודעות או הקלקות על המודעות.
2. פרסום בגוגל באמצעות קידום אורגני:
קידום בגוגל נחשב לדרך הטובה ביותר לפרסום. עם זאת מדובר בפרסום שאורך מספר חודשים, אך לאחר שהאתר מתמקם בתוצאות החיפוש הראשונות במילות המפתח הרלוונטיות עבורו – מדובר בפרסום האפקטיבי ביותר שמביא לקוחות באופן טבעי ויומיומי לאתר. קידום אורגני מתחיל בעריכת האתר לפי מילות מפתח. בשלב זה יש לעצב ולבנות כל עמוד לפי מילות מפתח. פרסום זה ממתג את החברה וממקם אותה בראש תוצאות החיפוש במילים הרלוונטיות אליה, דבר שמזמין לאתר גם ביקורים תכופים מהמתחרים. כשאתר האינטרנט שלכם ממוקם בראש תוצאות החיפוש, הדבר תורם משמעותית למיתוג והעלאת ערך העסק.
פרסום בגוגל באמצעות קידום אורגני יביא את מרבית הגולשים שלכם מחיפוש של הגולשים בגוגל.
בארץ 90% מהגולשים משתמשים בגוגל כמבוא לכניסתם לאינטרנט. על כן, במידה והאתר שלכם יהיה מקודם בגוגל – זה יתרום משמעותית לתנועה של גולשים ולקוחות לאתר שלכם.
3. פרסום אתר בגוגל – ביוטיוב:
רבים מכם לא יודעים אך פרסום בגוגל מתייחס גם ליוטיוב. יוטיוב, מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, שייך לגוגל ועובד עם אותם כלים.
ביוטיוב נרשמות בכל יום למעלה ממיליארד צפיות, נתון מרשים שמעמיד בצל צפייה בכל מדיה אחרת.
הגיל הממוצע של גולשים ביוטיוב הוא קרוב ל- 30 ורמת הקשב בו נחשבת לגבוהה פי 1.5 מהטלוויזיה. נתון זה אומר שפרסום ביוטיוב נחשב לממוקד ויעיל הרבה יותר מפרסום בטלוויזיה. כמו פרסום בגוגל , גם יוטיוב מאפשר פרסום ממומן ופרסום אורגני של סרטונים. ניתן לשלב את חשבון האדוורדס שלנו עם חשבון היוטיוב ולפרסם קמפיין מודעות ממומנות שיקדם את הסרטון הויראלי שלנו.
ככל שהמדיה מתפתחת, ניתן לזהות שקידום סרטונים ברשת הופך להיות חלק עיקרי במהלך עבודת קידום אתרים באינטרנט.

גם פייסבוק זיהתה את הפוטנציאל ומשלבת את מנוע החיפוש של יוטיוב כחלק מהאתר שלה.
במסגרת בניית דף נחיתה תוכלו לשלב סרטונים ישירות מיוטיוב ולנייד גולשים מהרשת החברתית לקידום האתר שלכם.
פרסום בגוגל מביא גולשים לאתר , ועליכם לזכור שככל שתהיה תנועה רבה יותר של גולשים באתר שלכם, כך יתווספו לקוחות חדשים לעסק שלכם – ובסופו של דבר הכנסות העסק יגדלו משמעותית.
פרסום בגוגל, ממומן או אורגני , הנו אחד הכלים העיקריים בהם משתמשים אתרי תוכניות שותפים.

אודות אנידור חקק

אנידור חקק, מנכ"ל AD תוכן ומדיה, המספקת שירותי כתיבת תוכן, מנכ"ל היידה קידום אתרים - המספקת שירותי שיווק באינטרנט. מהנדס תעשייה וניהול. בלוגר ומרצה בתחומי כתיבת תוכן, קידום אתרים, מדיה חברתית.